Par projektu Dzilnupes

Mēs būvējam jaunu dzīvokļu māju ciematu cilvēkiem, kuri vēlas apvienot labākos sadzīves elementus bez kompromisiem: dzīvi pie dabas, bet tuvu pilsētai, kā arī skaistu apkārtni un vienkāršotus īres maksājumus.

Energoefektīvi dzīvokļi izveidoti sadarbībā ar HAGBERG

Mūsu ciemata stāsts aizsākās pirms 10 gadiem, kad tas tika paredzēts privātmāju izbūvei. Taču krīzes dēļ šis projekts tika apstādināts un atstāts novārtā, līdz mūsu attīstītājs HAGBERG saskatīja tam vienreizēju potenciālu, pateicoties tā lieliskai lokācijai, kas ir tuvu gan dabai, gan galvaspilsētai.

HAGBERG sadarbojas ar izciliem arhitektiem un interjera speciālistiem, lai modernizētu esošo projektu un pārveidotu to par pieprasītu un iekārojamu dzīvojamo ciematu Pierīgā.

Lai uzlabotu mūsu iemītnieku komforta līmeni, katram dzīvoklim ir pievienota terase ar zaļo zonu, papildu stāvvieta (kopā divas), un energoefektīva siltumapgāde ar siltumsūkņiem. Tikai augstākās kvalitātes materiāli tiek izmantoti gan mājas apdarē, gan iekštelpās, un dzīvokļi ir pieejami gan mēbelēti, gan bez mēbelēm.

Dzilnupes projekta attīstītājs ir latviešu uzņēmums HAGBERG.

                 HAGBERG ir valsts mērogā pazīstams uzņēmums, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu attīstīšanu, būvniecību un pārvaldīšanu.

Pateicoties vairāk kā 14 gadu pieredzei pakalpojumu sniegšanas nozarē, mēs spējam kopīgi izveidot patīkamu un dabai draudzīgu vidi, ko varēs baudīt ikkatrs Dzilnupes ciemata iedzīvotājs un tā ciemiņi.

Unikāls risinājums mūsdienu īrniekiem

Aizmirsti par skaitītāju lasīšanu, labākā interneta tarifa meklēšanu vai mauriņa pļaušanu. Projekts Dzilnupes piedāvā visas mūsdienu komunikācijas ar vienotu rēķinu, kas iekļauj maksu par elektrību, ūdeni, internetu, siltumapgādi un apsaimniekošanu.