“D” Apartments 4. mājā

Dienvidu pusē izvietots divstāvu dzīvoklis ar trim guļamistabām, divām vannasistabām, kā arī virtuvi, kas apvienota ar viesistabu. Papildus dzīvoklī ir ierīkota garderobes telpa un neliela telpa mantu glabāšanai. Dzīvoklis ir veidots askētiskā skandināvu dizainā.

Dzīvokļa kopējā platība ir 125m2 ar papildus 25m2 plašu terasi. Tam ir sava izeja uz 120m2 personīgo, zaļo zonu un stāvvieta divām automašīnām ar iespēju uzlādēt elektroauto. 

Virtuve ir aprīkota ar ledusskapi, tvaika nosūcēju, indukcijas plīti, konvekcijas cepeškrāsni un trauku mazgājamo mašīnu. Pirmā stāva vannasistaba ir aprīkota ar izlietni, dušas kabīni, elektrisko dvieļu žāvētāju un WC podu, savukārt otrā stāva vannasistabā dušas kabīnes vietā ir izvietota vanna, kā arī veļas mašīna ar veļas žāvētāju.

Telpas ir aprīkotas ar lokālām gaisa dzesēšanas iekārtām.  Telpu apkure un dzesēšana tiek nodrošināta ar gaisa/ūdens siltumsūkni un apsildāmām/dzesējamām grīdām. Virtuvē un vannasistabās ir uzstādīta nosūces ventilācija. Pārējās istabas ir aprīkotas ar dabīgās vilkmes ventilācijas atverēm ārsienā.

Pieejams bez mēbelēm.

slider
form